Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C4, C4 Picasso, C4 Grand Picasso > Citroen C4 Picasso

Citroen C4 Picasso 5 sedežni Picasso

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 24-11-21, 16:46   #30
zakl
Poučen Citroenar
 
zakl's Avatar
 
Pridružen: Mar 2013
Lokacija: Vipava
Prispevki: 54
Default

Citat:
Poslano od gepl83 Poglej Sporočilo
Težko ti rečem. Jaz do sedaj nisem imel resnejših problemov. V začetku nekaj stvari (napačen akomulator v avtu), za katere niti ni bil kriv avto, ampak prodajalec, ki mi je avto prodal ali pa prejšnji lastnik. Drugače pa v vseh teh letih in kilometrih, so bili največji strošek kondenzator klime, ki je spustil in cev za klimo, katera je bila vidno poškodovana in jo je razneslo. Drugega pa nič. Menjal se je še en ABS senzor in zadnji desni kolesni ležaj. Nalili smo tekočino za fap filter in menjal prve diske in vse štiri pare ploščic in pa eno ali obe spone stabilizatorja. Ostalih stroškov se ne spominm.
Se pa zavedam, da sem kupil praktično nov avto. Težko dam roko v ogenj, da se bo nadaljevalo tako tudi naprej.


Avto je super vendar, če kupuješ obvezno od 2009 dalje...
jaz sem imel oz imam še 2 prvi l 2007 2.0, kupljen 3 leta star s 100.000km robot: menjan hladilnik klime, menjalnik slabo menjaval kljub vsem upgradom SW, Čez čas šli ležaji menjalnika menjano vse na uradnem skupaj še z velikim servisom,... ostalo potrošni material (blazine, stabilizator, pdf tekočina,...) stroškov v 2 letih cca 2000€ samo za popravila, menjalnik še vedno ni menjaval OK,pri 160.000km šel od hiše...
Potem kupljen drugi letnik 2009 ravnotako 2.0HDI robot, kupljen iz uvoza star 2 leti s 115.000 km, sedaj jih imam 298.000 , menjalnik dela kot poezija, v 200.000km ki sem jih naredil z avtom menjan hladilnik klime (isto kot prvi), EGR ventil, popravljen alternator v lastni režiji, od rednega servisa stabilizatorji, blazine, ploščice, pdf tekočina, velik servis,... glede na to da je ta drugi bil že ko sem ga kupil slabše ohranjen deluje nad pričakovanji, tako da ti svetujem da če se da kupi vsaj nad 2009 ko je prva popravljena verzija, še boljše po 2012 mislim da je takrat bila 2 popravljena verzija.
Z njim vlečem tudi prikolice in je super... :) Srečno.

Zadnji popravek od zakl : 24-11-21 at 16:58
zakl ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C4, C4 Picasso, C4 Grand Picasso > Citroen C4 Picasso

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Novi C4 Picasso z napredno avdio resitvijo dvorjan Citroen in mediji 0 30-07-13 10:37
Testirali smo C3 Picasso Exclusive gigo C3 Picasso 29 12-02-10 11:23


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 05:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum