Vrni se   Citroen Forum > Novice, Mediji, Promet, Tehnika, Akustika > Citroen in navigacija

Citroen in navigacija Vse o navigaciji in navigacijskih napravah za Citroene in v Citroenih

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 30-12-19, 10:50   #1
pecko01
Poučen Citroenar
 
pecko01's Avatar
 
Pridružen: Dec 2007
Lokacija: Ljubljana
Prispevki: 71
Default RT6 - fw2.86, bluetooth echo efekt – rešitev

Če ima kdo podobne težave, kot sem jih imel jaz s telefoniranjem iz avta preko bluetooth povezave ima v prilogi opisan postopek za odpravo problema.

Namreč: že odkar sem kupil avto pred slabimi dvemi leti, je bilo telefoniranje preko prostoročnega sistema bluetooth praktično nemogoče. V avtu, sem sogovornika sicer normalno slišal, problem pa je bil na sogovornikovi strani. On je slišal, preko mojega, še odmev njegovega govorjenja in pogovor zanj je bil praktično nerazumljiv oz, če sem dal zvok v avtu zelo potiho, se je dalo pogojno pogovarjat, sem ga pa jaz slabo slišal.

Letos poleti, ko sem imel čas na morju, sem malo raziskoval po spletu in našel rešitev. Hitra in enostavna. Pri meni odlično deluje, sedaj se lahko pogovarjam iz avta preko radia, sogovornik pa sliši popolnoma normalno in če ni drugih šumov iz okolice, sploh ne ve, da kličem iz avta.

Baje je to problem FW 2.86 na RT6. V pdf prilogi je opisan postopek. Prilagam original v francoščini in slovenski prevod, ki je slovnično nepopoln, ampak dovolj razumljiv (google translate iz francoščine v angleščino in nato v slovenščino).

Paziti morate, da pravilno prepišete vse številke, še prej pa uspešno pobrišete vse stare.

Moj avto je C5 III exclusive, 2013 slo, s HI FI sistemom Philips, fw 2.86, dr Madman mi je naložil slo menije brez kompasa.
Pripete Datoteke
File Type: pdf Tutorial RT6 Supprimer echo suite version 2.86.pdf (957.7 KB, 50 pogledov)
File Type: pdf Bluetooth echo removal-slo.pdf (505.5 KB, 100 pogledov)
pecko01 ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Novice, Mediji, Promet, Tehnika, Akustika > Citroen in navigacija

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Vključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Nov firmware za navigacijo RT6 (eMyWay) SeBcHy Citroen in navigacija 93 17-09-21 19:14
RT6 - prikaz temperature motorja in tlaka gum SeBcHy Citroen in navigacija 75 26-07-20 18:17


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 12:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum