Vrni se   Citroen Forum > Novice, Mediji, Promet, Tehnika, Akustika > Citroen v prometu

Notices

Citroen v prometu Črna kronika & vsakdanji promet

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 29-10-09, 09:20   #1
Zeko124
Neustavljivi
 
Zeko124's Avatar
 
Pridružen: Dec 2008
Lokacija: Stična
Prispevki: 3,124
Default Citroen vs ostali

No če je že cela tema off topic, bom pa še jaz nekaj dodal, kolega ima C4 Picasso, po prevoženih 43.000 km zadeva laufa brez problema, me je včeraj peljal en krog in sem bil kar malo očaran nad vseeeeem tistim prostorom :-). Če bi bili kaki večji problemi bi verjetno omenil, šravfa pa pri Citroen Center Jerovšek, Grosuplje, ta avto pa je njegov drugi Citroen. Kot je že bilo omenjeno, ni vse v znamki... kolegu je šla zadnjič na Audiju že 2. turbina pa sklopka pa... Čisto odvisno od samega avta, ne glede na znamko, lahko ti fajn služi, lahko skoz crkava, eno pa je sigurno-vozniki, oziroma kvaliteta vožnje je pri ljudeh različna, če boš ti tiščal avto vsak dan dila, sigurno ne bo več tako utečen, al pa mrzlega dizla tiščal in podobne zadeve... Kdor bi pa rad mel Citroena ki (skoraj) nič ne crkava, mu pa predlagam da si kupi spačka.
@soncek, Citroen seveda ima dušo, ko se enkrat usedeš vanj, rataš enostavno odvisen od njega, moj oče že 14 let vozi nemce, pa se mu vseeno samo nasmeji, ko se vseede v Amija, pa greva kak krog... Je naredil enih 100k km z 3mi Amiji, vse to več ali manj brez problema....

@ Bpštjan, Amija imaš? Hm, to sem študiral, se moram gdaj dobit Amijarji, že tak nas ni veliko, potem smo pa še popolnoma raztepena banda =))

Lp, Zeko
__________________
"In tistega lepega popoldneva sem si prisegel, da bo Ami moj prvi avto"...Citroën !!

www.keramika-genorio.si
Zeko124 ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Novice, Mediji, Promet, Tehnika, Akustika > Citroen v prometu

Zaznamek


Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Citroeni in "črna kronika" garac Citroen v prometu 954 08-04-23 20:40
Frankfurtski avtosalon dvorjan Avtosaloni in prireditve 9 22-09-11 16:44
Citroën & 81. Ženevski avtomobilski salon aygo Avtosaloni in prireditve 14 08-03-11 20:33
Jesensko srečanje 12.9.2009 Xandrej Avtosaloni in prireditve 132 19-09-09 23:35


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 15:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2024- Citroen Forum