Vrni se   Citroen Forum > Citroen in šport > Aktualne dirke

Aktualne dirke Aktualne WRC in ostale dirke

Odgovori
 
Orodja Tem Način Prikaza
Staro 10-02-11, 11:55   #1
aygo
Odvisni Citroenar
 
aygo's Avatar
 
Pridružen: Feb 2007
Lokacija: Ljubljana
Prispevki: 1,068
Default WRC Sezona 2011

WRC Sezona 2011

Rally Švedska 2011

Štiri mesece po zmagi Sebastiena Loeba na rallyu Wales, s katero se je sklenilo štirinajst letno obdobje 2-litrskih WRC specialk, svetovno prvenstvo z rallyem na Švedskem vstopa v novo dobo. Ta prinaša nova tehnična pravila, nove avtomobile, nova moštva in spremembe v vozniških postavah.

Največja sprememba, ki nas čaka v novi sezoni svetovnega prvenstva v rallyu, so vsekakor novi dirkalniki razreda WRC. Ti se po novem skrivaju pod podobo navadnim smrtnikom namjenenim avtomobilom nižjega razreda, v sebi pa imajo nameščene manjše, 1.6-litrske motorje okrepljene s turbinskimi polnilniki. Novi dirkalniki so manjši in okretnejši, obenem pa zaradi manjše medosne razdalje tudi nekoliko bolj nestabilni pri višjih hitrostih. K njihovi dodatni atraktivnosti veliko pripomorje tudi novi motorji, katere je zaradi manjše delovne prostornine potrebno bolj priganjati v visoke vrtljaje, kar blagodejno vpliva na zvočno podobo nove generacije WRC specialk.

Te so oz. jih trenutno razvijajo trije proizvajalci: Citroen, Ford in Mini. Citroen vse svoje upe polaga na Citroena DS3 WRC, pri Fordu stavijo na Fiesto WRC, Mini pa se po več desetletjih dolgem premoru vrača s Countrymanom WRC, na katerega tekmovalni debi pa bo potrebno počakati do rallya na Sardiniji. Vse tovarniške ekipe so z novimi avtomobili opravila obsežna testiranja na vseh možnih podlagah. Tako pri Citroenu, kot tudi pri Fordu zatrjujejo, da so odlično pripravljeni, a pravo sliko o novih razmerjih v svetovnem prvenstvu bomo dočakali šele po doseženih časih na uvodnih hitrostnih preizkušnjah rallya na Švedskem, ki pa kot edini zimski rally v koledarju bržkone že ne bo dal dokončne slike letošnjega svetovnega prvenstvo. Za kaj takega bo potrebno počakati do portugalskega rallya, pred katerim bo posadke čakala še preizkušnja v Mehiki, ki pa je zaradi dirkanja na visokih nadmorskih višinah ravno tako sila specifičen.

"Na Švedskem se še ne bo dalo soditi o nivoju avtomobilov, saj gre za specifičen rally. Isto velja tudi za rally v Mehiki, ki je poseben zaradi visoke nadmorske višine. Mislim, da bo šele Portugalska dala odgovor na vprašanja o konkurenčnosti avtomobilov in posameznih voznikov," je pred sezono v kateri bo ponovno glavni favorit za naslov svetovnega prvaka povedal Sebastien Loeb. Izkušeni Francoz, ki bo lovil že svoj osmi naslov prvaka, bo glavnega tekmeca bržkone imel kar v lastni ekipi, kjer mu bo družbo delal Sebastien Ogier, ki je že lani dokazal, da ima potrebno hitrost, kateri bo letos moral dodati še konstantnost.

Cilj premagati Loeba sta si zadala tudi Mikko Hirvonen in Jarri-Matti Latvala, ki sezono začenjata kot enakovredna partnerja v prvi ekipi Forda. "Imamo nov avto, nova pravila in novo podobo tega športa, zaradi česar sem že nestrpen in komaj čakam začetek na Švedskem," je pred novo sezono izjavil Hirvonen, ki bo poskušal pozabiti na slabo lansko sezono, v kateri ga je zasenčil mlajši Latvala. "Sam bom moral biti bolj zavzet za volanom novega avtomobila. Ta ne oprošča napak, kot jih je tisti prejšnje generacije, zato bo potrebno biti odločen in avtomobilu natančno nakazati pravo smer."

"Prepričan sem, da bom konkurenčen skozi celotno sezono. Največi cilj našega moštva je osvojitev naslova med proizvajalci. Boj za naslov prvaka med vozniki bi bil za nas sanjski, a prioriteta ostaja ekipni naslov. Če bom lahko konstanten in obenem hiter bo to zame perfektna situacija," še dodaja Latvala, ki je lani med vozniki v skupnem seštevku zaostal le za Loebom.

Poleg v prejšnjih vrsticah omenjene četverice tovarniških voznikov se za naslov prvaka lahko realno poteguje le še Petter Solberg, ki bo kot zasebnik imel na voljo identičen avtomobil kot Loeb in Ogier. Svetovni prvak se navkljub pritisku medijev z morebitnim naskakovanjem drugega naslova svetovnega prvaka ne obremenjuje preveč. "Rally in motoršport je moje življenje. Ne predstavljam si, da bi počel kaj drugega. Rad bi ponovno osvojil naslov prvaka in rad vi verjel, da sezona 2011 ne bo moja zadnja priložnost za kaj takega."

Na štartu švedskega rallya bo vsega skupaj 13 wrc avtomobilov nove generacije. Za štiri je poskrbel Citroen, preostalih devet pa ima na motornem pokrovu značko Forda. Poleg Loeb, Ogierja in Solberga bo s Citroenom DS3 WRC nastopil le še Kimi Raikkonen, za Ford pa bodo poleg obeh tovarniških voznikov Latvala in Hirvonena nastopili še Henning Solberg, Mads Ostberg, Matthew Wilson, Ken Block, Dennis Kuipers in Khalid Al Qassimi ter Per Gunnar Andresson.

Kdo bo zmagal na Švedskem rallyu? Težko vprašanje. Švedski rally je zelo specifičen. Je edini rally v koledarju svetovnega prvenstva odpeljan na snegu in ledu in kot tak je dolga leta veljal za neosvojivo trdnjavo Skandinavcev. Obdobje njihove nepremagljivosti je leta 2004 kot edini uspel prekiniti Sebastien Loeb. Zato največje možnosti za zmago dajemo trojici Mikko Hirvonen, Jari Matti Latvala in Petter Solberg. Loeb glede na napovedi in izkušnje iz preteklih let ne bo tvegal nepotrebnega odstopa, Ogier pa ima premalo izkušenj, saj je na Švedskem do sedaj nastopil le enkrat.

vir:superspecial
__________________





aygo ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
Staro 10-02-11, 23:34   #2
aygo
Odvisni Citroenar
 
aygo's Avatar
 
Pridružen: Feb 2007
Lokacija: Ljubljana
Prispevki: 1,068
Default

Rezultati shakedowna:

01. H. Solberg, Ford Fiesta WRC 2:02,5
02. Hirvonen, Ford Fiesta WRC 2:02,6
03. P. Solberg, Citroën DS3 WRC 2:02,7
04. Loeb, Citroën DS3 WRC 2:02,8
05. Latvala, Ford Fiesta WRC 2:03,2
06. Andersson, Ford Fiesta WRC 2:03,4
07. Östberg, Ford Fiesta WRC 2:03,9
08. Räikkönen, Citroën DS3 WRC 2:04,5
09. Wilson, Ford Fiesta WRC 2:10,0
10. Block, Ford Fiesta WRC 2:11,5
11. Al-Qassimi, Ford Fiesta Wrc 2:12,0
12. Kuipers, Ford Fiesta WRC 2:14,5


Na shakedownu pred začetkom uvodne preizkušnje letošnjega svetovnega prvenstva v rallyu na Švedskem je najhitrejši čas presenetljivo postavil Henning Solberg (Ford).

V pravih zimskih pogojih z močnim sneženjem je 38-letni Norvežan postavil čas 2 min in 2.5 s, kar je bilo za desetinko sekunde hitreje od drugouvrščenega Mikka Hirvonena v identičnem avtomobilu. "Vse je šlo kot po maslu, res sem zadovoljen," je po shakedownu izjavil starejši izmed bratov Solberg, čigar oranžni dirkalnik je pred novo sezono ostal brez logotipa glavnega sponzorja. "Rally na Švedskem je zame zelo pomemben in zdi se mi, da imam idelano priložnost za dober rezultat."

Za bratom Henningom in Hirvonenom je 3. čas postavil Petter Solberg (Citroen), za katerim sta se zvrstila še Sebastien Loeb (Citroen) in Jari Matti Latvala (Ford). Slednji je razmere na 4.4 km dolgem odseku opisal takole: "Oprijem je bilo zelo neenakomeren, saj se je na plasti leda nabral svež sneg. Toda v avtomobilu sem imel dober občutek. Zame je pomembno, da vem, da imam potrebno hitrost." Zahtevni pogoji se že terjali svoj davek v obliki spektakularnih izletov v sneg. Nekaj takega sta si privoščila tudi Kimi Raikkonen in Ken Block, katerih avtomobila pa sta jo na srečp odnesla brez večjih poškodb, tako da se bosta oba pojavila na uvodni hitrostnih preizkušnji. Ta se bo začela ob 20:04 po našem času.
vir:superspecial
Attached Images
File Type: jpg pe_a_454_solbergh_1.jpg (203.6 KB, 0 pogledov)
__________________





aygo ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
Staro 10-02-11, 23:39   #3
aygo
Odvisni Citroenar
 
aygo's Avatar
 
Pridružen: Feb 2007
Lokacija: Ljubljana
Prispevki: 1,068
Default

Rezultati WRC Švedska po 1. HP:
1. P-G Andersson Ford 1m39.7s
2. Jari-Matti Latvala Ford + 0.6s
3. Petter Solberg Citroen + 0.9s
4. Mikko Hirvonen Ford + 1.0s
5. Sebastien Loeb Citroen + 1.1s
6. Mads Ostberg Ford + 1.6s
7. Sebastien Ogier Citroen + 2.3s
8. Anders Grondahl Subaru + 5.9s
9. Patrik Flodin Subaru + 6.0s
10. Kimi Raikkonen Citroen + 6.1s


Na uvodni hitrostni preizkušnji rallya na Švedskem je najhitrejši čas postavil Per-Gunnar Andresson (Ford), za katerim sta se z zaostankom manjšim od sekunde zvrstila Jari-Matti Latvala (Ford) in Petter Solberg (Citroen)

"Preizkušnje se nisem lotil preveč hitro, zato nisem bil prepričan, da bom dovolj hiter. A očitno sem bil," se je pred domačimi navijači smejalo Andressonu, ki je tako že začel upravičevati njihovo zaupanje. Najzvestejši navijači Šveda so namreč že okrog novega leta sprožili obsežno akcijo zbiranja denarja, s pomočjo katerega je nekdanji mladinski svetovni prvak lahko najel Ford Fiesto WRC. "Bilo je super in upam, da se bo tako tudi nadaljevalo."

Uvodna hitrostna preizkušnja rallya na Švedskem je potekala na hipodromu v Karlstadtu, kjer so tekmovalce pričakale razmere podobne tistim s katerimi so se srečali že na dopoldanskem shakedownu. Na 1.9 km dolgi progi, na katero sta se podali po dve posadki naenkrat, po pričakovanjih ni prišlo do večjih razlik. Zaostanek drugouvrščnega Latvale za Andressonom znaša 0.6 sek, tretjuvrščenega Pettra Solberga pa 0.9 sek. Izmed najboljših je še največ zaostal Henning Solberg (Ford), ki je očitno opogumljen z najboljšim časom shakedowna, nekoliko pretiraval in za nekaj trenutkov pristal v globokem snegu. Norvažen je zaradi tega izgubil 14.6 sek in uvodno hitrostno preizkušnjo zaključil na 24. mestu.
vir:superspecial
Attached Images
File Type: jpg pe_a_454_andersson_1.jpg (209.8 KB, 0 pogledov)
File Type: jpg pe_a_454_latvala_2.jpg (288.5 KB, 0 pogledov)
File Type: jpg pe_a_455_solbergp_1.jpg (179.2 KB, 0 pogledov)
__________________





aygo ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
Staro 10-02-11, 23:39   #4
garac
VRTNAR
 
garac's Avatar
 
Pridružen: Jan 2007
Lokacija: gorenjska 4 ever
Prispevki: 21,697
Default

Očitno DS3 še ni tako konkurenčen, kot sta bila xsara in c4
__________________

http://www.izposodiorodje.si/

Zadnji popravek od garac : 10-02-11 at 23:41
garac ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
Staro 11-02-11, 00:53   #5
dvorjan
Neustavljivi
 
dvorjan's Avatar
 
Pridružen: Feb 2007
Lokacija: Polarna Primorska
Prispevki: 5,312
Default

Ah, po dveh voznjah, dolgih v povprecju manj kot 2 minuti, o tem se ne gre soditi. Verjetno tudi Loeb z novim dirkalnikom ni zacel na polno. Je pa res, da odsotnost ostalih Citroenovih tovarniskih voznikov govori v prid tvoji trditvi. Ampak, pravi obraz bodo pokazali sele makadamski in asfaltni rallyji.
__________________
The difference between ordinary and extraordinary is that little extra!
dvorjan ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
Staro 11-02-11, 13:15   #6
aygo
Odvisni Citroenar
 
aygo's Avatar
 
Pridružen: Feb 2007
Lokacija: Ljubljana
Prispevki: 1,068
Default

Glede na to, da vsak dan sneži in da je Loeb prvi na progi je kot "plug" , torej zgublja na času.
__________________





aygo ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
Staro 12-02-11, 00:10   #7
aygo
Odvisni Citroenar
 
aygo's Avatar
 
Pridružen: Feb 2007
Lokacija: Ljubljana
Prispevki: 1,068
Default

Rally Švedska 2011 po 1. dnevu:

1. Mads Ostberg Ford 1h17m21.2s
2. Mikko Hirvonen Ford + 14.8s
3. Petter Solberg Citroen + 57.4s
4. Jari-Matti Latvala Ford + 1m10.0s
5. Henning Solberg Ford + 1m20.3s
6. Sebastien Ogier Citroen + 1m21.6s
7. Patrik Sandell Skoda + 2m35.1s
8. Eyvind Brynildsen Skoda + 2m43.5s
9. Sebastien Loeb Citroen + 2m48.4s
10. Khalid Al Qassimi Ford + 4m12.4s


Na Švedskem rallyu za svetovno prvenstvo še naprej vodi Mads Ostberg (Ford), čigar prednost pred drugouvrščenim Mikkom Hirvonenom (Ford) se je po smoli na zadnji današnji hitrostni preizkušnji zmanjšala na 14.8s.


"Z današnjim dnem sem zelo zadovoljen, a kaj ko je bila na začetku zadnje hitrostne preizkušnje večja luknja, zaradi katere so se mi premaknile dodatne luči (špic lampe). Vse skupaj je postalo prava nočna mora, brez dodatnih luči, ki so mi za nameček oteževale pogled naprej. Trudil sem se voziti na polno, a kaj ko nisem videl skoraj nič. Lahko sem vesel, da se prišel do tukaj," je težavo na zadnji HP prvega dne rallya na Švedskem opisal Ostberg, čigar prednost bi bila brez smole skoraj gotovo večja od pol minute. "Nikoli si ne bi mislil, da bom v vodstvu. Zato lahko dan označim kot dober, nekoliko sem razočaran le zaradi tega kar se mi je primerilo v zaključku. Vedel sem, da bom jutri, ko bom prvi na poti, potreboval veliko prednost. Večji del te sem sedaj izgubil, zato bo zelo težko."

Glavni izzivalec Ostberga bo jutri Mikko Hirvonen, ki bo kot drugi na poti v idealnem položaju za napad na Norvežana. Ostale iz ozadja glede na napovedi o stanju jutrišnjih hitrostnih preizkušnjah čaka težko delo v lovu na vodilna, ki bosta jutri bržkone imela idealne pogoje. Obeta se jasna noč in mrzla noč, zaradi katere se bo ledena podlaga še dodatno utrdila, na cesti pa ne gre pričakovati svežega snega. Slabše pogoje bodo imeli tekmovalci, ki bodo prišli na vrsto pozneje. Ledena podlaga se bo predirala in na površje bo prišel makadam, ki poleg tega da ne nudi oprijema gumam z žebljčki, te še dodatno uničuje.

Čeprav je popoldan imel nekaj težav z zarošenimi stekli je 3. mesto ohranil Petter Solberg (Citroen), ki za prvim mestom zaostaja že za skoraj minuto. Norvežanu na 4. mestu sledi Jari Matti Latvala (Ford), ki se je za nekdanjega svetovnega prvaka prebil po napaki Henninga Solberga (Ford). Ta je prezgodaj štartal na na 6. HP, zaradi česar je dobil 10s kazenskega pribitka in padel na 5. mesto.

Za povsem skandinavsko obarvano prvo peterico bo na 6. mestu prenočil Francoz Sebastien Ogier (Citroen), ki je danes popoldan dobil tudi do sedaj edino HP za Citroen. Odilčno se še naprej držita dva voznika Škod Fabij S2000. Patrik Sandell je 7., Eyvind Brynildsen pa 8. Oba je popoldan že uspel prehiteti Sebastien Loeb, ki pa je po prebiti gumi ponovno padel na 9. mesto. "Na zadnjih hitrostnih preizkušnjah je bilo že bolje, nakar sem prebil gumo. Ni mi jasno zakaj, saj sem bil na sredi cest. Ničesar se nisem dotaknil. S prazno gumo sem odpeljal 15 km, zaradi česar sem ponovno izgubil veliko časa," je težave opisal Loeb, čigar zaostanek pred nadaljevanjem rallya ne obeta dobrega rezultata.
vir:superspecial
Attached Images
File Type: jpg pe_a_454_ostberg_2.jpg (243.8 KB, 0 pogledov)
__________________





aygo ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
Staro 12-02-11, 22:46   #8
aygo
Odvisni Citroenar
 
aygo's Avatar
 
Pridružen: Feb 2007
Lokacija: Ljubljana
Prispevki: 1,068
Default

Rally Švedska 2011 po drugem dnevu:

1. HIRVONEN / LEHTINEN FORD Fiesta WRC 2:34:56.1
2. OSTBERG / ANDERSSON FORD Fiesta WRC + 7.4 s
3. SOLBERG / PATTERSON CITROËN DS3 WRC + 8.9 s
4. LATVALA / ANTTILA FORD Fiesta WRC + 10.9 s
5. OGIER / INGRASSIA CITROËN DS3 WRC + 15.8 s
6. LOEB / ELENA CITROËN DS3 WRC + 1:42.1 min
7. RÄIKKONEN / LINDSTRÖM CITROËN DS3 WRC + 5:05.5 min
8. ANDERSSON / AXELSSON FORD Fiesta WRC + 5:30.7 min
9. SANDELL / PARMANDER ŠKODA Fabia S2000 + 7:44.8 min
10. WILSON / MARTIN FORD Fiesta WRC + 7:46.2 min

11. AL QASSIMI / ORR FORD Fiesta WRC + 7:49.6 min
12. PROKOP / TOMÁNEK FORD Fiesta S2000 + 9:15.5 min
13. KUIPERS / MICLOTTE FORD Fiesta WRC + 9:52.4 min
14. BLOCK / GELSOMINO FORD Fiesta WRC + 13:21.3 min
15. BREEN / ROBERTS FORD Fiesta S2000 + 14:13.9 min
16. SEMERÁD / ERNST MITSUBISHI Lancer Evo IX + 16:19.9 min
__________________





aygo ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
Staro 13-02-11, 09:19   #9
dvorjan
Neustavljivi
 
dvorjan's Avatar
 
Pridružen: Feb 2007
Lokacija: Polarna Primorska
Prispevki: 5,312
Default

Oh, ja, tezka bo.

Proga se je na SS17 "predrla" ze po prvih dveh avtomobilih, tako da si je ze Solberg nabral vecji zaostanek prav tako kot vsi ostali za njim. Je pa Ogier sedaj pred Latvalo, tako da bo vsaj to zanimiv dvoboj do konca ...
__________________
The difference between ordinary and extraordinary is that little extra!
dvorjan ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
Staro 13-02-11, 14:54   #10
dvorjan
Neustavljivi
 
dvorjan's Avatar
 
Pridružen: Feb 2007
Lokacija: Polarna Primorska
Prispevki: 5,312
Default

Po SS20 se obeta krcevit boj za 3. mesto, saj 3 dirkace loci le 5 sekund. Do konca le se dve SS ...
__________________
The difference between ordinary and extraordinary is that little extra!
dvorjan ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
Odgovori

  Citroen Forum > Citroen in šport > Aktualne dirke

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Rally novice michoBX Aktualne dirke 259 05-04-13 12:19
WRC sezona 2012 garac Aktualne dirke 91 11-11-12 16:24
C4 - testi, članki, zapisi garac C4 - MK I 68 07-11-11 20:42
Citroën C4 WRC HYbrid4 aygo Novice in prototipi 2 12-04-09 19:54


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 11:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum