Vrni se   Citroen Forum > Novice, Mediji, Promet, Tehnika, Akustika > Citroen in navigacija

Citroen in navigacija Vse o navigaciji in navigacijskih napravah za Citroene in v Citroenih

Odgovori
 
Orodja Tem Način Prikaza
Staro 13-01-21, 19:19   #11
Borca
Poučen Citroenar
 
Borca's Avatar
 
Pridružen: Jan 2010
Lokacija: Kopivnik
Prispevki: 64
Default

Vse dela, kot je prej. Muzika je ostala na svojem mestu, tudi pozdravna slika. BT deluje.
VIN - ni bilo nikjer potrebe po vpisovanju. Sem bral, da so nekateri morali na citroen, da so jim avto priklopili na wifi in na njihove strežnike, da neke nastavitve dol potegnejo za dotični avto. Meni zaenkrat ni bilo treba.
Telefoniral sem z applom, probam še z androidom zvečer. Mirrorlink mi nikoli ni delal, edino enkrat je nekaj probal z galaxy a40. No še to probam kasneje.

Za link ni blema. Ko potegneš dol, odpakiraš na usb v mapo SMEG_IV2_UPG. Ob nadgradnji mora motor grgrati, pa radio mora biti na mute pred nadgradnjo

link do teme (če ne bi smel te povezave objaviti, naj administrator zbriše) - moraš se registrirati na forumu

https://www.gpspower.net/peugeot-cit...-smeg-iv2.html

Sem sem dal datoteko na drobox, če boš rabil javi, ti pošljem zs.
Borca ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
Staro 14-01-21, 13:52   #12
zlomjo
Legenda Citroenarjev
 
zlomjo's Avatar
 
Pridružen: Jun 2011
Lokacija: Škofije
Prispevki: 2,376
Default

Posodobil sem, ko sem dal vsebino v mapo SMEG_IV2_UPG. Ko je bila vsebina v root-u ni hotel. Ostali so zemljevidi, nastavitve in tudi jaz sem izgubil ikonco za internet. Sem pa predhodno preizkusil še internet in videl, da dela kar počasi, tako da ni nobene škode, če ga ni. Še vedno pa mi ni obrnil slike in zdaj bom sformatiral kartico in probal še 1x.
zlomjo ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
Staro 15-01-21, 11:10   #13
zlomjo
Legenda Citroenarjev
 
zlomjo's Avatar
 
Pridružen: Jun 2011
Lokacija: Škofije
Prispevki: 2,376
Default

Danes zjutraj sem vstavil v SMEG-a novo kartico in pričakoval, da bo radio zahteval medij za nalaganje FW-ja, pa se je kar zalaufal sam in razlika je le, da sem zdaj brez zemljevida, slika pa je ostala obrnjena. Popoldan nadaljujem s poskusi.
zlomjo ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
Staro 15-01-21, 15:46   #14
Borca
Poučen Citroenar
 
Borca's Avatar
 
Pridružen: Jan 2010
Lokacija: Kopivnik
Prispevki: 64
Default

Kaj bi te to mučilo - nimam pojma.
Upam, da zrihtaš.
Borca ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
Staro 15-01-21, 18:04   #15
zlomjo
Legenda Citroenarjev
 
zlomjo's Avatar
 
Pridružen: Jun 2011
Lokacija: Škofije
Prispevki: 2,376
Default

Citat:
Poslano od Borca Poglej Sporočilo
Kaj bi te to mučilo - nimam pojma.
Upam, da zrihtaš.
Muči me, da imam na ekranu naokrog obrnjeno sliko. Predvidevam, da je bil prej v c4 inštaliran. Prodajal se je zraven še ekran za c4. Ker imam pa še en komplet RT6 za c4 vem, da je tam naokrog obrnjen ekran. Želel bi ponastaviti SMEG-a na tovarniške nastavitve in potem bi se prav naložila tudi slika. Zdaj sem probal s formatirano kartico in ključkom s FW-jem od začetka, pa ne pomaga. Spet se zažene in ostanejo vse nastavitve kot so bile prej.
zlomjo ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
Staro 18-01-21, 23:43   #16
zlomjo
Legenda Citroenarjev
 
zlomjo's Avatar
 
Pridružen: Jun 2011
Lokacija: Škofije
Prispevki: 2,376
Default

Zaenkrat sem dal na stranski tir. Vrnil sem mu njegovo sd kartico, da delajo spet zemljevidi, ikone od wi-fi pa mi tudi s ta staro kartico ne prikaže več. Zbiram informacije po tujih forumih kako naprej. V avto sem si zmontiral nazaj SMEG-a s pravilno obrnjeno sliko.
zlomjo ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
Odgovori

  Citroen Forum > Novice, Mediji, Promet, Tehnika, Akustika > Citroen in navigacija

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Vključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Nove karte 2019-2 za RT6 in SMEG SeBcHy Citroen in navigacija 35 01-01-20 20:36
Nove karte 2019-1 za RT6 in SMEG SeBcHy Citroen in navigacija 47 01-01-20 18:15
Nove karte za RT6 in SMEG - Europe 2017-2 SeBcHy Citroen in navigacija 9 02-12-17 09:43
Nove karte za RT6 in SMEG - Europe 2016-1 SeBcHy Citroen in navigacija 27 20-06-17 09:00
Nove karte za RT6 in SMEG - Europe 2017-1 SeBcHy Citroen in navigacija 24 11-05-17 16:52


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 07:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum