Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C4, C4 Picasso, C4 Grand Picasso > Citroen C4 Grand Picasso

Citroen C4 Grand Picasso 7 sedežni Picasso

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 18-06-08, 16:53   #1
mrjohn
Svež Citroenar
 
mrjohn's Avatar
 
Pridružen: Jun 2008
Lokacija: MB
Prispevki: 6
Default Odločitev za nakup grand picasso

Pozdravljeni!

Odločili smo se za nakup C4 Grand Picasso Confort 1.8i 16V, z naslednjo dodatno opremo: Paket za prtljažnik, Paket zaznavanja, Paket osvetlitve, Metalna ali biserna barva, 16-palična aluminijasta platišča.

Pa bi me zanimalo nekaj v zvezi s tako konfiguracijo (predvsem me zanimajo izkušnje kakšnega lastnika, ki ima podobno ali enako opremo):

1. Kako učinkuje paket osvetilitve, tukaj mislim predvsem na osvetlitev notranjosti z dodatnimi lučmi in kakšen je občutek ob strešnem oknu?

2. Parkirni senzorji so, kot piše v prospektu samo zadaj, kako pa je s sprednjimi? Se dajo dokupit originalni ali pa moraš nabavit xy. Kako je potem z integracijo/vidnostnjo na notranjem zaslonu če sploh je ali samo piska (tudi za originalne)?

3. Kateri podatki in v kakšni obliki so vidni na displayu. Nikjer nisem zasledil različnih variant prikazov, kot samo osnovnega. Ali so mogoče kje kakšne slike različnih prikazov?

Cena takega avtomobila je 25.890,00 EUR po uradnem ceniku. Sedaj kolikor sem opazil imajo 3000 popusta + še neki paket svežine 1000eur (karkoli to pomeni - nisem namreč našel opisa).

Ali je smiselno naročiti še kakšno dodatno opremo, ki pripomore k udobju, lepšemu izgledu, uporabnosti, varnosti ali pa katero odpovedati?

Zaenkrat se še nisem odpravil v avto salon po bolj natančne informacije, saj me najprej zanimajo osebna mnenja uporabnikov kot pa mnenje trgovca.

Hvala in lep pozdrav,

Robert
mrjohn ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C4, C4 Picasso, C4 Grand Picasso > Citroen C4 Grand Picasso

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Nakup C5 2008+ Giller0 C5 MK III 21 16-12-11 12:34
Nakup novega C4P 1,6 16V airbus320 Citroen C4 Picasso 49 08-07-11 21:11
nakup C5 disel zivepo C5 MK I 13 21-10-10 23:10
Nakup Xsara Picasso 1.6 16v - mnenja sfaljk Citroen Xsara Picasso 13 12-03-10 10:12
Nakup novega avta v državah EU hadei Blodnje in splošne razprave 0 01-06-09 12:53


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 15:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum