Vrni se   Citroen Forum > Novice, Mediji, Promet, Tehnika, Akustika > Citroen v prometu

Citroen v prometu Črna kronika & vsakdanji promet

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 21-02-08, 23:41   #1
Jerry
Citroenar z dušo in srcem
 
Jerry's Avatar
 
Pridružen: Mar 2007
Lokacija: Ljubljana
Prispevki: 405
Default Kako bi Vi uredili način cestninenja?

Vsi smo razli?ni! Vsak ima svoje mnenje. Prav je tako. A vendar: sem razmišljal kako bi sam speljal zadevo cestninenje. Kakorkoli se zadeva obrne nekdo od uporabnikov potegne krajši konec.

Sam sem prišel do zaključka...verjetno bi bil večini butast meni pa se zdi povsem na mestu (verjetno s kako malo izboljšavo).

Izvedel bi zadevo takole:
Poleti, da bi se izognil gne?i na cestninskih postajah bi uvedel vinjete, npr. za štiri mesece. Po moje bi bila cena nekaj sprejemljivega (ne vem koliko, ne preveč), bolje sigurno kot da drago pla?a? cestnino in ?e povrhu stoji? v koloni in čaka?. Uporabniki bi bili zadovolni gne?e ne bi bilo...kako bi bilo na izstopu, kjer se AC konča ne upam razmi?ljat.

Definitivno nisem za variante od 200 evrov, ker se ne vozim toliko, da bi se mi splačalo. Pa po moje bi zadeva prej poslabžala situacijo, da se preveč ljudi vozi po regionalkah kot po AC-ah, mislim,da bi se jih ?e ve?.

Res pa je tudi, da bi po moje morala tudi dr?ava nekaj okoli varovanja okolja tukaj primakniti, ker je dejansko res, da se najbolj onasne?uje okolje ?e vozilo stoji na mestu in ima pri?gan motor...največji problem je da veliko vozil to po?ne:-).

Kako bi sicer re?il problem pla?evanja motor, avto, tovornjak, avtobus. Da ima vsak nek svoj sistem je po moje čisto brezvezno dejanje.

Edino, kar bi ?e dodaj je, da ne razumem zakaj se moramo vedno v vsaki stvari primerjati s sosedi pa drugimi dr?avami nasploh. Zakaj ne naredimo nekaj čisto po svoje, a dobroč Se bojimo, da bi nam ?e 20 let ?vicarji rekli, da je Naš sistem dober in ga posnemali kot si sedaj mi šelimo njihovega.
__________________
Danes lahko vsakdo počne kar hoče. Kako pa naredi je pa vprašanje?
Jerry ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Novice, Mediji, Promet, Tehnika, Akustika > Citroen v prometu

Zaznamek


Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Menjava pozicijski luči - KAKO?! mrgaboj C5 MK II 13 25-02-11 15:44
Otežkočeno odpiranje zadnjih vrat - kako popraviti abrezo Berlingo first 13 31-05-10 14:45
Kako sneti predal na sovoznikovi strani? pufek77 Xsara MK1 5 30-01-09 20:52
Kako ravnati v prometni nezgodi hadei Citroen v prometu 2 29-01-08 18:34


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 11:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum