Vrni se   Citroen Forum > Starejši Citroeni > Citroeni - X - > Citroen ZX

Citroen ZX Velik a ne prevelik ZX

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 13-03-08, 09:43   #1
aura
Svež Citroenar
 
aura's Avatar
 
Pridružen: Feb 2008
Lokacija: Štajerska
Prispevki: 47
Default Deseto leto vožnje ZXa 1.6i Aura

Letos mineva 10 let od kar sem kupil ZXa letnik 1992, sedaj pa je napočil čas za menjavo. Vsi me sprašujejo kdaj bom menjal avto, jaz pa jim ?e vrsto let odgovarjam, da me avto tako kot je opremljen skoraj popolnoma zadovoljuje. Ne uporabljam ga veliko za dolge vožnje, za mestno vožnjo je pa čisto OK, sedaj pa zaradi dru?ine potrebujem varnej?i avto s klimo.
Ko sem ga kupoval, nikakor ni bilo mogoče najti enega takšnega res pravega. Naveli?an iskanja sem dal oglas in klicala me je ena gospa, ki je imela prav takšnega kot sem si šelel. Grafitno siv metalik, centralno zaklepanje, el. pomik stekel, el. nastavljivo desno ogledalo, originalna lita platišča in originalno stre?no okno. Takrat je bil star 6 let in je imel prevoženih 92000 km. Prva stvar, ki me je motila so bile gume in sicer ?e originalne prve Michelin energy. čez ovinke sem pogosto lovil avto, tako da mi je to postalo ?e užitek. Ko je bil dež ni bilo oprijema in enkrat sem se na semaforju komaj ustavil. Drugi? sem naredil pirueto na enem ovinku, vendar na srečo brez posledic. Tretji? so pri prehitevanju počasnej?ega vozila ni iz?lo, ker je iz stranske ceste nekdo izsilil prednost, tako da ni veliko manjkalo, da bi zopet počilo. Takrat sem se na prvem naslednjem kri?i??u obrnil in šel takoj kupit nove gume. Na michelinkah se mi je zdelo da se profil ?e "nazaj" nabira, saj so imele po vseh teh kilometrih ?e vedno 4-5 mm profila. Ja nove Rapidex gume so bile res zakon, pojavila pa se je težava, ker niso ve? drsele ne na suhem ne na dežju, tako da sem rabil nekaj dni da sem se jih navadil. boljši oprijem se mi zdi da je dokon?no uničil tudi gumi stabilizatorje na sprednjih rokah, katere sem menjal v paketu.
Prej?nji lastnici je motor zaradi okvare termostata enkrat zakuhal, kar je bila posledi?no kurilo olje. Nekako je prišlo tako dale?, da je na vsake 2000 km šel liter olja. Izbira raznih olj, ki so jih svetovali mehaniki ni pomagala. Tako sem iz Totala šel na Agip, ki naj bi bil zdravilo za Alfe, vendar iz tega ni bilo uspeha. Nato se zašel uporabljati Shell, ki je bil cenovno bolj ugoden. Okvare sta bile dve močni - batni obročki ali tefloni. odločil sem se menjavo teflonov, ker je bila ednina cenovno smiselna rešitev. Na srečo je poseg uspel, mi ?e nekaj let ni ve? potrebno dolivati olja.
Dejansko je bilo tako, da je bilo pri 100000 km potrebno zamenjati večino zavornega sistema za diski vred. Zajle za ročno itak odpovejo vsake tri leta, ker so preveč zavite.
Tudi gumi bla?ilci na zadnjem mostu so mi delali sive lase, na koncu pa so tudi ležaji v zadnjem mostu odpovedali. Za za?etek sem kupil rabljen most od nekega "dobrega mehanika" iz Zasavja, za katerega pa sem ugotovil da je bil zvit. Nekaj časa se je delal bebca in se ?udil, nato pa mi je vrnil denar. Ko sem mu lepo očiščenega pripeljal nazaj, mi je prvo rekel da to ni njegov most, a sem mu hitro dokazal zmoto. Fora je bila da je dobro vedel da je zvit, saj ga niti ni umaknil pod streho. Za njegovo bajto je ležal pod milim nebom, zraven pa konci razsute xsare. Tako mi ni preostalo drugega, da smo razdrli star most in ga popravili. Nakup rezervnih delov zanj je bila prava mora, ker mi na servisu niso znali najti rezervnih delov zanj. Potem pa sem jim sam razložil kaj rabim in so le Našli. ?udi me kako so menda popravili ?e kar nekaj mostov, ?e niso mogli vseh delov skupaj najti.
?ar avta je v tem da me njegovo udobje zadovoljuje, ?e vedno je zelo lep, ko ga operem. Bil je tehnolo?ka revolucija za svoj čas nastanka. ?e bi takrat kupil kakšno 19, golfa ali astro, sem prepričan, da jih ne bi imel tako dolgo pri hiši. Poleg tega so bili ti avti takrat za enak denar brez opreme -ropotajoče ?klopodure, kjer si moral na ključ zaklepati in ko si moral cestnino plačati je bilo potrebno na kurbl okno odpreti (ne hvala, to sem preživel na Yugu). Tudi izpu?ni sistem je v originalnem stanju zdržal ene 14 let kar me je zelo presenetilo glede na težave kolegov z izpuhi ki so jih menjavali vsake dve leti.
Ja kar te?ko se mi bo posloviti od njega, ampak kaj ?em.

lp
aura ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Starejši Citroeni > Citroeni - X - > Citroen ZX

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno



Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 06:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum