Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C5 > C5 MK III

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 21-01-10, 16:41   #1
tourer
Svež Citroenar
 
tourer's Avatar
 
Pridružen: Mar 2009
Lokacija: ljubljana
Prispevki: 30
Default C5-III, trd pedal sklopke

Zdravo!
Kot uporabnik vozila C5, 2.0 hdi že od nakupa dalje ( ravno eno leto - 11.000 km) ugotavljam in tudi reklamiran "nenormalno" trd pedal sklopke. Odgovor pooblaščenega serviserja in tehnične službe Citroen je, da je pritisk na pedal oz. delovanje pedakla sklopke čisto normalno. Ker sem v svoji "vozniški" dobi zamenjal že več vozil - tako različnih cenovnih razredov, kot tudi od novih do nekaj let starih, lahko le ugotovim da tako "trdega" pedala sklopke še nisem imel. Enostavno ne vem kaj naredit. Vožnja po mestu je katastrofa, saj neprestano uporabljaš pedal. Sploh sedaj v zimskem času je groza. Da ne omenim da sem poleti uničil obutev zaradi pritiskanja pedala (kar mi ne verjamejo).
Namen mojega pisanja tukaj ni "objokovanje" nakupa omenjenega avtomobila kateri je drugače zelo varen, dobro opremljen, lahko rečem zelo eleganten (model tourer), ampak želim odgovor s strani tehnično podkovanega člana tega foruma: 1./ ali je tako trd pritisk na pedal sklopke nekaj običajnega za ta tip motorja pri C5, 2./ ali sem eden redkih, ali celo edini sitneš za omenjeno reklamacijo, 3./ v primeru kakršne koli rešitve.....ali je taka da se odpravi kot reklamacija na servisu, ali je možna izven servisne dejavnost (posegi, kateri vplivajo na veljavnost garancije).
Hvala za odgovor(e) in lep pozdrav
tourer ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C5 > C5 MK III

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Vključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Registracije v Slo (statistika) DejanO Blodnje in splošne razprave 10 22-12-10 12:21
Trd pedal za zavoro ledi76 Citroen Xsara Picasso 12 05-04-10 19:16
Pedal sklopke atom C5 MK II 11 11-08-09 04:30
Pedal sklopke Picasso 2.0 HDI svd Citroen Xsara Picasso 7 04-02-08 10:07
Pedal sklopke? Gox Citroen AX 7 14-05-07 15:46


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 10:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum